Pracownik ze Wschodu

Dzięki dynamicznemu rozwojowi polskiej gospodarki tutejszy rynek pracy stał się niezwykle chłonny. Firmy poszukują zarówno wysoko wykwalifikowanych kadr technicznych, logistycznych, medycznych itd., jak i pracowników do wykonywania prostych zajęć w handlu, magazynach itp. Pracownik ze Wschodu poszukiwany jest zarówno przez największe przedsiębiorstwa, jak i małe i średnie firmy, właścicieli gospodarstw rolnych i przez inne podmioty.

Jak rozpocząć współpracę z nami

  1. Uważnie wypełnij elektroniczny formularz i prześlij go do nas.
  2. Na podstawie zawartych w formularzu informacji co do Twoich kompetencji i doświadczenia oraz oczekiwań przedstawimy Ci ofertę pracy, podając: minimalną stawkę wynagrodzenia, miejsce zatrudnienia, charakter pracy i warunki zakwaterowania.
  3. Po zaakceptowaniu oferty wnieś opłatę w wysokości 20 euro.
  4. Następnie poinformujemy Cię o dacie, czasie i miejscu przyjazdu. Warto zabrać ze sobą jakieś środki pieniężne, które ułatwią początkowy start. Pamiętaj, aby zachować dokumenty potwierdzające poniesione koszty np. na dojazd – na ich podstawie zwrócimy Ci pieniądze.
  5. Przybądź w uzgodnione miejsce i poznaj swoje miejsce zamieszkania.
  6. Potwierdź swoje kwalifikacje i predyspozycje w nowym miejscu pracy.
  7. Podpisz umowę z pracodawcą.
  8. W przypadku zainteresowania obu stron przedłużeniem umowy na okres dłuższy niż sześć miesięcy zostaniesz zameldowany na czas określony.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych usług

Pracownik ze Wschodu?
Work spot służy pomocą