Kompleksowa obsługa pracowników

W Work spot zajmujemy się kompleksową obsługą i pomocą cudzoziemcom szukającym zatrudnienia w Polsce. Polska gospodarka szybko się rozwija, tutejsze firmy poszukują zarówno wykwalifikowanej kadry medycznej, technicznej itp., jak i osób do wykonywania prostych prac np. w handlu czy logistyce.

Dowiedz się, co znajdziesz wśród naszych usług dla osób fizycznych z państw WNP.

Zatrudnianie cudzoziemców – zależy nam nie tylko na udzieleniu pomocy w znalezieniu pracy i stabilnego dochodu, ale również na dokształcaniu i rozwoju zawodowym pracownika ze Wschodu. Dlatego nie tylko rekrutujemy, ale także oferujemy kursy zawodowe i warsztaty.


Legalizacja pobytu – ważny, obowiązkowy punkt dla obcokrajowców chcących podjąć zatrudnienie w Polsce. Zrealizujemy ten warunek w najbardziej optymalny, szybki i wygodny dla Ciebie sposób. W związku z tym to my, a nie Ty, zajmiemy się tłumaczeniami: zwykłymi i notarialnymi.

Tłumaczymy z języków:

  • polskiego,
  • rosyjskiego,
  • ukraińskiego,
  • białoruskiego,
  • angielskiego.

Wsparcie w edukacji w Polsce – pomożemy Ci w znalezieniu uczelni i złożeniu odpowiednich dokumentów. Zajmiemy się legalizacją pobytu, przetłumaczymy wszelkie niezbędne wnioski i świadectwa. Ukończenie studiów w Polsce pozwoli Ci na znalezienie stabilniejszego zatrudnienia w przyszłości.

Jesteśmy również w trakcie przygotowywania propozycji wycieczek turystycznych dla przyszłych studentów i ich rodziców, w ramach których będą mogli poznać nie tylko uczelnię i jej najbliższą okolicę, ale samą Polskę, jej historię i kulturę. Tym samym, łącząc przyjemne z pożytecznym, będzie można dokonać właściwego wyboru.

Usługi medyczne – po wstąpieniu do Unii Europejskiej Polska stała się atrakcyjnym, pod względem finansowym i jakości świadczonych usług (zgodnej z europejskimi standardami), kierunkiem tzw. turystyki medycznej. Dlatego w naszej ofercie znajduje się również organizacja leczenia dla obcokrajowców.

Wśród czynników przemawiających za podjęciem leczenia w Polsce są:

  • zgodność z europejskimi normami – wiele klinik posiada międzynarodową akredytację ISO,
  • atrakcyjne ceny – koszty diagnostyki i leczenia są w Polsce o 30–40% niższe niż w Europie Zachodniej i o 50–70% niższe niż w USA,
  • wykwalifikowana kadra medyczna,
  • możliwość połączenia wypoczynku i leczenia,
  • zaufanie, jakim obcokrajowcy obdarzają polskich specjalistów medycznych – w niektórych prywatnych klinikach cudzoziemcy stanowią od 30% do 80% pacjentów.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Napisz do nas lub zadzwoń!

Work spot, by skorzystać z możliwości pracy, leczenia lub nauki